Без већих гужви на административном прелазу Бела Земља-Кончуљ

РТВ Пулс

 Иако је петак, дан када се традиционално очекују појачане гужве на административним прелазима, на прелазу Бела Земља – Кончуљ око 11 часова готово да није било задржавања. Проток возила одвијао се несметано, а чекања су била минимална, што је посебно изненађујуће с обзиром на то да је у јеку летња сезона када се очекује већи број путника.

На терену је уочљив већи број страних држављана који улазе у земљу, махом наших људи из дијаспоре који долазе на одмор.

Летњи месеци, нарочито јул и август, традиционално доносе повећан број прелазака на свим административним тачкама, посебно петком и викендом, када многи долазе или одлазе на годишње одморе. Међутим, данас на Кончуљу све протиче мирно и организовано.

Очекује се да веће гужве наступе у поподневним сатима и током викенда, када је уобичајено највеће оптерећење саобраћаја. Надлежне службе апелују на возаче да редовно проверавају информације о стању на прелазима и да планирају путовања у складу са тим.

За сада, прелаз Бела Земља – Кончуљ функционише без застоја, а путници се надају да ће тако и остати.

Извор: РТВ Пулс

Related posts

Изложба „Јасеновац, сећање и опомена“ отворена у Европском парламенту у Стразбуру

У Европској кући отворена изложба „АНА“ посвећена Александри Неговановић

Против Кола Алена подигнута оптужница за покушај убиства Доналда Трампа

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније