Грађани Северне Митровице: За кога граде мост, имамо их доста, само да могу да јуришају на север

ТВ Мост

Грађани Северне Митровице кажу за ТВ Мост да не знају због чега Приштина инсистира на још једном мосту, сем да изазове немир.

,, Ма каква изградња моста… овај нас спасава, сад нека изграде нов да могу да јуришају“, каже наша суграђанка.

ТВ Мост

,, Имамо их доста, ово је мали град, шта ће нам још један мост, ако хоћемо да функционишемо, имамо их доста“, наводи становница северне Митровице.

ТВ Мост

,, Живот је овде јако лош и угрожен…ови граде, кога питају? Раде шта хоће“, наводи узнемирена госпођа…

ТВ Мост

Наш суграђанин каже да се мост гради ,, да пролазе птице и голубови“

ТВ Мост

,, Одмах ће се затворити,,,само у Бога верујем, он ће да да неку силу која ће да затвори тај мост…За кога га праве, ко ће да иде њиме“…

ТВ Мост

Извор: ТВ Мост

Related posts

Свечано отворена Генерална скупштина ОАД, присуствовао Ђурић

Будући средњошколци данас и сутра попуњавају листе жеља

Трамп честитао Абеларду де ла Еспријељи избор за председника Колумбије

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније