Ђоковић и Кецмановић играју меч трећег кола Вимблдона у суботу после 18 часова

Танјуг

Српски тенисери Новак Ђоковић и Миомир Кецмановић ће меч трећег кола Вимблдона играти у суботу после 18 часова, саопштили су организатори трећег гренд слема сезоне.

Како је саопштено, Ђоковић, седмоструки шампион Вимблдона, играће против Кецмановића трећи меч по реду на Централном терену, што значи сигурно не пре 18 часова по српском времену.

Пре двојице Срба, на терен ће прво од 14.30 часова изаћи Јаник Синер против Педра Мартинеза, а затим и Ига Швјонтек против Данијел Колинс.

Извор: Танјуг

Related posts

Мићовић: Више нема потребе за Уредбом о ограничењу цена деривата нафте

Скупштина Србије наставља ванредно заседање

Променљиво облачно са кишом и грмљавином, температура до 32 степена

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније