Пионири ФК Рудар победом отворили нову сезону

ФК Рудар

У првом колу, одиграном у Баљевцу, Рудар је као домаћин савладао веома неугодну екипу Слоге из Пожеге резултатом 1:0 ефектним поготком Радовановић Ђорђа.

“До победе су наши пионири дошли иако су наступили знатно ослабљени, без четири играча 2012. и једног играча 2013. годишта. И поред тога, екипа је показала борбеност, залагање и карактер, те успела да сачува минималну предност и упише важна три бода на старту првенства. Честитке свим актерима утакмице, а посебно тренеру Бојану Драшковићу и његовим играчима”, наводи се у саопштењу клуба.

Пред пионирима Рудара сада је период рада и припрема за наставак сезоне, уз очекивање да се екипа комплетира и у наредним утакмицама буде још спремнија.

“Први корак је направљен, сада следи наставак борбе за што бољи пласман”, додаје се у саопштењу.

Извор: ФК Рудар

Related posts

Дан жалости у Кијеву; Москва наставља са нападима на украјинску престоницу

Борба са ватром у Делиблатској пешчари и на Столовима, угашени пожари код Кладова и на Фрушкој гори

Канцеларија за КиМ: Славуј и Перенић постали симбол патње недужних и некажњавања одговорних

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније