Фудбалери Партизана у трећем колу квалификација за ЛК, наредни ривал Тобол

РТС

Фудбалери Партизана пласирали су се у треће коло квалификација за Лигу конференције, пошто су вечерас у Луксембургу у реваншу другог кола савладали екипу Уна Штрасен резултатом 1:0 (0:0).

Фудбалери Партизана су изборили пласман у треће коло квалификација за ЛК, пошто су у првом мечу другог кола, који је одигран прошле недеље у Београду, победили тим из Луксембурга са 4:0.

Једини гол за Партизан у вечерашњој утакмици постигао је Богдан Костић у 48. минуту.

„Црно-бели“ ће у трећем колу квалификација за ЛК играти против Тобола из Казахстана, који је у другом колу у два меча био бољи од литванског Паневежиса.

Први меч између Партизана и Тобола биће одигран 6. августа у Београду, а реванш недељу дана касније у Казахстану.

Извор: Танјуг

Related posts

Фудбалери Војводине елиминисани из квалификација за Лигу конференције

Ухапшен осумњичени за шпијунажу за албанску службу на подрчју КиМ

Супер Пума МУП-а Србије ангажована на гашењу пожара у Шпанији

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније