Специјализована већа одобрила још једну жалбу за непоштовање суда у поступку против Тачија

Танјуг

Жалбено веће Специјализованих већа у Хагу одобрило је још једну жалбу тужилаштва у поступку против Хашима Тачија за непоштовање суда, саопштио је адвокат бившег лидера ОВК Лука Мишетић.

Миштић је на друштвеној мрежи „X“ навео да је тренутни биланс такав да су све жалбе тужилаштва усвојене, док су жалбе одбране одбијене.

„Тренутни биланс у његова два случаја који су још увек у фази преиспитивања: три од три жалбе тужилаштва су усвојене, а 44 од 44 жалбе одбране су одбијене“, написао је Мишетић.

Машетић је додао да ће, када се једног дана буде анализирао рад Специјализованих већа Косова након окончања њиховог мандата, питање правичности суђења бити једна од тема расправе.

Извор: Косово онлајн

 

Related posts

Средњи курс динара за евро у четвртак 117,3522 динара

Линта: Пресуда суда у Приштини за 36 Срба скандалозна и очекивана

Изборни панел одбио све жалбе на коначне резултате избора

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније