Велики број грађана из унутрашњости Србије кренуо у Београд на скуп „Србија једна породица“

Танјуг

Велики број грађана из унутрашњости Србије кренуо је на скуп „Србија једна породица“, који се данас одржава на платоу испред Дома Народне скупштине у Београду.

Како се види на снимцима објављеним у медијима и на друштвеним мрежама, грађани су у великом броју кренули из Аранђеловца, Тополе, Смедеревске Паланке, Младеновца, Крагујевца, Сопота, Лазаревца, Обреновца, Новог Пазара, Пријепоља, Прибоја.

Они носе заставе Србије и наводе да желе да подрже политику мира и стабилности коју води председник Србије Александар Вучић.

На скуп долази и група Срба са Косова.
Из неких места грађани иду пешке ка Београду – из Новог Сада, Руме, Аранђеловца, Смедеревске Паланке, Велике Плане, Смедерева.

На платоу испред Дома Народне скупштине почео је програм намењен деци, а главни програм скупа почиње у 18 часова.

Најављено је да ће пре тога бити развијена највећа застава Србије.
На скуп је позвао председник Србије Александар Вучић, као и други званичници, а најављено је да ће на окупљању бити представљени планови и програм за будућност Србије.

Извор: Танјуг

Related posts

Додик: На нивоу БиХ Српска треба и мора да покаже потпуно јединство

У Грачаници одржана Свечана видовданска академија

Вучић сутра на приказу нових средстава Војске Србије у Батајници и на Пасуљанским ливадама

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније