Завршено бројање за општину Грачаница, Марко Арсић освојио највише гласова

Косово Онлине

Бројање гласова за посланичке кандидате у Центру за бројање у Грачаници данас је завршено, а према подацима на платформи ЦИК-а, највише гласова освојио је кандидат Српске листе Марко Арсић, за кога је гласало 5.069 бирача.

После Арсића, у општини Грачаница највише гласова освојили су кандидати Милан Јоксимовић (4.294), Срђан Поповић (4.065) и Ана Ћурчић (3.220).

Председник Српске листе Златан Елек освојио је 2.682 гласа, а посланички кандидат Игор Симић 2.364.

Следе Славко Симић са 2.068 освојених гласова, Милан Костић са 1.528 гласова, Немања Бишевац са 1.326 и Бранислав Николић са 1.104 гласа.

У општини Грачаница другопласирана је странка За слободу, правду и опстанак која је освојила 841 глас, а за њеног председника Ненада Рашића гласало је 654 бирача.

Бројање гласова завршено је у девет општина са српском већином, док се гласови још увек броје у Лепосавићу.

Извор: Косово Онлине

Related posts

Председник Анголе завршио посету Србији, испратили га Тамара Вучић и министар Ђурић

Трећег дана пребројавања гласова у Лепосавићу пронађен споран гласачки листић

У Краљеву сахрањен српски мировњак који је страдао у Либану

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније