Одбојкашице Србије убедљиво поражене од Кине у Лиги нација

ОСС

Одбојкашице Србије поражене су данас од Кине резултатом 3:0 у трећем мечу првог викенда Лиге нација.

По сетовима је било 25:21, 25:21, 25:21.
Ксин Танг је предводила Кинескиње са 14 поена, Аокијан Ванг је имала 13, а Јушан Жуанг 12.

Ања Зубић и Бранка Тица су биле најбоље у Србији са по 14 поена.
Србија је после стартне победе над Тајландом, везала поразе од Пољске и Кине, а у последњем мечу првог викенда Лиге нација играће у недељу у 9 ујутру по српском времену против Белгије.

Извор: Танјуг

Related posts

Велики број грађана из унутрашњости Србије кренуо у Београд на скуп „Србија једна породица“

Председник општине Грачаница Новак Живић угостио делегације из Црне Горе, Северне Македоније и централне Србије

РХМЗ: До 12 сати најтоплије у Кикинди са 36 степени, најхладнији Копаник са 21 степеном

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније