Сутра мирни протести здравствених и просветних радника у Грачаници

РТВ Грачаница

Сутра ће се одржати миирни протести испред свих образовних и здравствених установа на територији општине Грачаница, сазнаје од запослених у овим установама РТВ Грачаница. Протести ће се одржати, како су истакли, због политички мотивисаних и неоснованих хапшења челника образовних и здравствених установа од стране косовске полиције а након таргетирања од стране Ненада Рашића.
Запослени у образовним и здравственим установама су за РТВ Грачаница истакли да је једини захтев пуштање на слободу неосновано ухапшених и право да се бране са слободе од политички мотивисаних оптужби.
Протести ће испред свих образовних и здравствених установа на територији општине Грачаница почети у 9 часова.
Извор: РТВ Грачаница

Related posts

Српска деца из Ораховца у тренинг кампу Фудбалског савеза Србије

Руководство СЛ пружило подршку сународницима у Грачаници; Неоснована и политички мотивисана хапшења часних и поштених Срба неће уплашити наш народ

Зеленски: Однос Србије и Украјине треба да буде снажан, има потенцијала за развој

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније