Пакистан позвао САД и Иран да продуже примирје

Танјуг

Пакистан је позвао Сједињене Америчке Државе и Иран да продуже двонедељно примирје, саопштило је пакистанско Министарство спољних послова.

У саопштењу се наводи да је шеф дипломатије Исхак Дар током састанка са отправницом послова САД у Пакистану Натали А. Бејкер истакао значај наставка ангажмана између Вашингтона и Техерана.

Дар је нагласио потребу за дијалогом између две стране и позвао их да размотре продужење примирја, наводи се у саопштењу пакистанског Министарства спољних послова.

Пакистан је, како се додаје, спреман да подржи напоре који воде ка деескалацији и наставку преговора између САД и Ирана.

Извор: РТС

Related posts

Србија је изборила место у финалу 70. Песме Евровизије

Почело прво полуфинале „Евровизије“, Србија наступа 15. по реду

Звезда изгубила „добијен меч“ од Цедевите, мајсторица за полуфинале АБА лиге

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније