Рубио: САД очекују да ће операција у Ирану бити завршена за неколико недеља

Танјуг

Амерички државни секретар Марко Рубио изјавио је да САД очекују да ће њихова операција у Ирану бити завршена за неколико „недеља, а не месеци“, након састанка са министрима спољних послова Г7 у Француској.

Рубио је, такође, рекао да би Иран могао да одлучи да успостави систем наплате путарине за Ормуски мореуз.

Извор: РТС

Related posts

Венс поздравља “велики напредак“ након “мало претњи и кукања“

Обележена годишњица киднаповања рудара копа „Белаћевац“ у С. Митровици: Сумрак над правдом и правосуђем, морамо да истрајемо чекајући правду

Шариф: Разговори конструктивни, постигнут охрабрујући напредак

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније