Кошаркаши Партизана убедљиво победили Панатинаикос у Арени

Танјуг

Кошаркаши Партизана убедљиво су вечерас у Арени савладали Панатинаикос резултатом 78:62 у мечу 28. кола Евролиге.

Партизан сад има учинак 9-18, а Панатинаикос је на скору 16-11.
Камерон Пејн је предводио Партизан ка победи са 18 поена, Стерлинг Браун и Ајзак Бонга дали су по 16, а Бруно Фернандо 11.

Ти Џеј Шортс је био једини двоцифрен код Панатинаикоса са 21 поеном.
После првог полувремена Партизан је, захваљујући одличној одбрани у другој четвртини, као и великој подршци 13.716 навијача, водио 45:33.

Средином треће деонице Партизан је водио 59:40, а у последњих 10 минута ушло се вођством домаћина 66:42 и тад је било јасно да ће „црно-бели“ убедљиво победити.

У 29. минуту је искључен играч Панатинаикоса Николас Рогкавопулос због намерног ударања Аријана Лакића без лопте.

У наредном колу Партизан следећег петка дочекује Реал који је раније данас као гост поражен од Дубаија резултатом 93:85.

Извор: Танјуг

Related posts

Први крузер прошао кроз Ормуски мореуз од почетка рата са Ираном

Одликовање преживелој хероини из Јасеновца

Цене нафте пале 10 процената после отварања Ормуског мореуза за комерцијални саобраћај

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније