Брнабић са новим шефом УНМИК-а о ситуацији на Косову и поштовању Резолуције 1244 СБ УН

Народна скупштина

Председница Народне скупштине Ана Брнабић разговарала је у Београду са новим шефом УНМИК-а Петером Дуеом, а теме разговора били су безбедносна ситуација на Косову , улога УНМИК-а и поштовање Резолуције СБ УН 1244.

„Настављамо отворену комуникацију и конструктивну сарадњу, у циљу заштите права српског народа и очувања безбедности на терену“, истакла је Брнабић, саопштено је из Скупштине Србије.

Шеф УНМИК-а се данас састао и са министром унутрашњих послова Ивицом Дачићем и директором Канцеларије за Косово и Метохију Петром Петковићем.

Извор: Танјуг

Related posts

Путин: Москва спремна за мировне преговоре са Украјином на основу договора из Истанбула

Апелациони суд укинуо пресуду Шаћиру Лутвији, предмет враћен на поновно суђење

Одржана церемонија примопредаје дужности на месту начелника штаба Кфора у Приштини

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније