Председник Србије Вучић угостиће сутра председника Словачке Пелегринија

Председник Републике Србије Александар Вучић угостиће сутра председника Словачке Републике Петера Пелегринија, саопштила је Служба за сарадњу с медијима председника Републике.Председник Словачке боравиће у званичној посети Републици Србији 21. и 22. децембра.

Након свечаног дочека испред „Палате Србија“, како се наводи у саопштењу, почеће тет-а-тет састанак председника Србије и Словачке.

Сутра ће бити одржан и пленарни састанак чланова делегација Републике Србије и Словачке Републике предвођен председником Србије Вучићем и председником Словачке Пелегринијем.

ТВ Мост, саопштење

Related posts

Делевић: Пуштен Србин Д.В. који је јуче ухапшен на Брњаку

Епархија: Вучићево наглашавање о литијима изузетан допринос очувању истине

Соренсен: Косово треба да започне преговоре о аранжманима за самоуправљање српске заједнице

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније