Кошаркаши Партизана победили на гостовању Клуж у АБА лиги

U-BT Cluj-Napoca

Кошаркаши Партизана победили су вечерас на гостовању румунски Клуж резултатом 92:85 у утакмици деветог кола АБА лиге.

У другом мечу после одласка Жељка Обрадовића, под вођством Мирка Оцокољића, остварен је и други тријумф за скор 6-1.

Исак Бонга био је најбољи са 21 поеном, док је Двејн Вашингтон убацио 19.

Код румунског тима Душан Милетић имао је 18 поена и 13 скокова.

Партизану сада следи вечити дерби против Црвене звезде, у петак, у 15. колу Евролиге.

Извор: Танјуг

Related posts

Променљиво облачно уз могуће пљускове и грмљавину

Боксери Црвене звезде освојили титулу шампиона Србије

Фудбалери Шпаније убедљиво победили Саудијску Арабију на Светском првенству

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније