Одржана седница Колегијума министра одбране, Војска Србије спремна да очува мир

Танјуг

Седница Колегијума министра одбране, којом је председавао министар Братислав Гашић, одржана је данас у Београду и на њој је истакнуто да је Војска Србије спремна да реализује све задатке усмерене на очување мира, безбедности и суверенитета наше земље.

У саопштењу Министарства одбране наводи се да су чланови Колегијума информисали министра одбране Братислава Гашића о степену реализације задатака из својих надлежности.

На седници су разматрани планови за развој инфраструктурних пројеката који доприносе даљем побољшању услова живота и рада припадника Војске Србије, степен реализације финансијског плана, као и приоритети у раду Министарства одбране и Војске Србије.

Извор: Танјуг

Related posts

Студенти уметничких факултета отворили Летњу школу „СолидАртно“ заједничком изложбом плаката

Српска православна црква сутра прославља Петровдан

Млади кошаркаши Србије започели Европско првенство победом над Пољском

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније