Група Албанаца пуцала на припаднике Војске Србије код базе „Дебела глава“

ЕПА-ЕФЕ

Око 15 часова у рејону базе „Дебела глава“, маскирана група Албанаца напала је припаднике Војске Србије, незванично сазнаје РТС.

Наоружана група Албанаца у подножју брда Шоп испалила је 15 хитаца у правцу припадника Војске Србије и том приликом је погођен пас који се налазио у непосредној близини патроле.

Наоружана група са шест џипова побегла је у правцу Косова .

Извор: РТС

Related posts

Трамп честитао Абеларду де ла Еспријељи избор за председника Колумбије

Венс отпутовао из Швајцарске након преговора САД и Ирана о окончању рата

Аргентина победила Аустрију, Меси промашио пенал па са два гола ушао у историју СП

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније