Дифовци сребрни на Балкан купу

ОФК Диф

Поводом 100 година од оснивања ФК Лужница, организован је први велики турнир у Општини Бабушница.

Позив на турнир добили су и плаво-бели из града на Ибру, где су учествовали са генерацијом 2017, наводи се у саопштењу ОФК Диф.

“Редом су падале екипе из Србије, Бугарске и Македоније и то без примљеног гола, уз гол разлику 20:0. Док је у финалном мечу понестало снаге и уследио пораз од екипе ОФК Шампион из Лесковца, резултатом 1:0”, изјавио је тренер ОФК Диф Чавић Јаков.

Најбољи стрелац турнира је управо из ОФК Диф Чалаковић Ајана.

“Све честитке и хвала организаторима, на дочеку и прелепој организацији турнира, наводе из клуба. За дифовце нема стајања, следи међународни турнир на Малти”, додаје се у саопштењу.

Извор: ОФК Диф

Related posts

Вучић: Још нешто мање од месец дана до када би требало да се закључи уговор за НИС

Калас: Свет се суочава са изазовима без преседана

Путин: Глобални поредак се руши, долази ново доба

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније