АТП листа: Ђоковић и даље четврти на свету

ЕПА

Српски тенисер Новак Ђоковић налази се на четвртом месту нове АТП листе. Није било промена с обзиром на то да је већина тенисера играла мечеве у Дејвис купу.

Први је и даље Карлос Алкараз након славља на US Open, а иза њега је италијански тенисер Јаник Синер. На трећем месту је Немац Александар Зверев.

Новак Ђоковић се налази на четвртом месту, а иза њега су Тејлор Фриц, Бен Шелтон и Џек Дрејпер.

Од осмог до десетог места налазе се Алекс де Минор, Лоренцо Музети и Карен Хачанов.

Од осталих српских тенисера, Миомир Кецмановић налази се на 47. позицији на свету, а Хамад Међедовић заузима 66. место.

Једино је Ласло Ђере покварио пласман и сада је 77. тенисер света.

Највећи скок у првих 100 тенисера остварио је Аргентинац Тијаго Тиранте, који је поправио пласман за 22 позиције и сада је 94. на листи.

Извор: РТС

Related posts

Парламентарни избори у Бугарској

Ђедовић Хандановић: Нису лаки преговори са МОЛ-ом, преко црвених линија не можемо да пређемо

Сунчано и топло, температура до 24 степена

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније