Вучевић у селу Мисача код Аранђеловца: Никада и никоме нећемо предати КиМ, бранићемо нашу отаџбину Србију

Инстаграм / Милошвучевић

Председник СНС и саветник председника Републике Милош Вучевић посетио је село Мисача код Аранђеловца и исказао захвалност грађанима на пруженој подршци током претходних месеци, док су, како је навео, блокадери покушавали да униште државу.

,,Хвала вам на овој дивној енергији!! Дошли смо да вам кажемо хвала на свему што сте радили, посебно претходних месеци док су блокадери покушавали да нам униште државу. Сачуваће српски народ Србију и неће дати да удари брат на брата!”, навео је Вучевић на свом Инстаграм налогу.

Он је нагласио да народ неће дати Србију, наводећи да је народ чувао и сачувао земљу.

,,Ви сте веровали нашем председнику Александру Вучићу! Никада и никоме нећемо предати Косово и Метохију. Нема санкција Руској Федерацији. Бранићемо Републику Српску јер тамо живи српски народ и бранићемо нашу отаџбину Србију! Живео Аранђеловац! Живела Шумадија! Живела Србија!“, поручио је Вучевић.

Извор: Танјуг

Related posts

Канцеларија за КиМ: Драконска пресуда Србима у случају Бањска под политичким притиском Приштине

Делевић: Пресуде учесницима догађаја у Бањској политичке, уложићемо жалбу

Српска листа: Пресуде у случају Бањска представљају одмазду која додатно угрожава безбедност и права српског народа

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније