Петлићи ОФК „Диф“ из Бајине Баште долазе окићени златом

ОФК "Диф"

Петлићи ОФК „Диф“, генерација 2014, освојили су прво место на турниру „Максимовић куп“ у Бајиној Башти и у Косовску Митровицу се враћају са златном медаљом.

Успешне наступе имале су и генерације 2012. и 2013, које су се пласирале у финале својих категорија, али су у завршници поражене.

„Већ традиционално из Бајине Баште се враћамо са златом. На турниру у Бајиној Башти ОФК „Диф“ учествовао је са три генерације, 2012, 2013. и 2014, где су све екипе дошле до саме завршнице и медаља. Овом приликом се захваљујемо домаћинима ФК Максимовић на прелепо организованом турниру“, изјавио је тренер ОФК „Диф“ Његош Булатовић.

За младе фудбалере овог клуба турнирска сезона се наставља – следе учешћа на међународним такмичењима у Салзбургу и Москви.

Извор: ТВ Мост, ОФК „Диф“

 

Related posts

Сусрет Лештана окупио генерације: Успомене, загрљаји и обећање да се традиција наставља

Молитвено сабирање уочи манастирске славе у Драганцу; Теодосије: Ако истински верујемо у Бога не бринимо шта ће бити ни са нама, ни са светим Косовом

Институт „Дедиње“ мења име у Национални институт за срце и крвне судове „Дедиње“

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније