Вучић: Направили смо у Нишу највећи скуп икада

Танјуг

Председник Србије Александар Вучић изјавио је да је у Нишу направљен највећи скуп икада и поручио да слуша народ који хоће будућност.

„Рекли су нам да не смемо да дођемо у Ниш, а ми смо овде направили највећи скуп икада!“, објавио је Вучић на инстаграму.

Председник је истакао да сада слуша народ који није арогантан.

„Сад слушам народ. Слушам народ који није бахат, који није осион, који није арогантан. Народ који хоће будућност. Народ који хоће да ради. Народ који неће да му нерад и незнање воде државу! Живела Србија!“, нагласио је Вучић.

13:30 – Вучић објавио снимак са почетка скупа „Не дамо Србију“: Хвала Нишу, хвала Србијо!

Председник Србије Александар Вучић објавио је данас видео снимак са почетка централног скупа „Не дамо Србију“ у оквиру свенародног сабора у Нишу и захвалио том граду, али и целој Србији.

На снимку је забележен почетак током извођења химне „Боже, правде“, а на њему се види Трг краља Милана који је испуњен људима.

„Хвала Нишу, хвала Србијо“, поручио је Вучић на Инстаграм налогу „buducnostsrbijeav“.

Извор: Танјуг

Related posts

Цене нафте расту јер је и даље затворен Ормуски мореуз, кључна транспортна рута

Свечано отворен 93. Међународни пољопривредни сајам у Новом Саду; Велики број произвођача са Косова

Израел гађао шефа наоружаног крила Хамаса Иза ал-Дина ал-Хадада у Гази

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније