Ватерполисти Радничког у финалу Еврокупа!

илустрација, шутерсток

Ватерполисти Радничког декласирали су загребачку Младост у реваншу полуфинала резултатом 15:8 и тако се пласирали се у финале Еврокупа где ће играти против италијанског Про Река.

Раднички је 2013. освојио Еврокуп, па сад има шансу да слави још једном у другом по рангу европском такмичењу.

Крагујевчани су у другом полувремену надокнадили минус из првог меча у ком је Младост победила 13:10. По четвртинама је било 5:4, 2:1, 4:3 и 4:0.

Поново је најефикаснији у редовима Радничког са четири гола био Грузијац Валико Дадвани. Пратили су га Радомир Драшовић, Никола Јакшић, Душан Васић и Никола Муришић са по два гола. Константин Харков је био најефикаснији код гостију са два гола.

Извор: Танјуг

Related posts

Трампова администрација планира резерву ретких земних метала вредну 12 милијарди долара

Хрватска: У српском селу Глушци исписани усташки симболи и графити „Србе на врбе“

Осумњичени за „фалсификовање резултата гласања“ на Косову пуштени да се бране са слободе

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније