Више стотина младих кренуло из Новог Сада како би пружило подршку Вучићу на скупу у суботу

Танјуг

Више стотина младих Новосађана кренуло је јутрос ка Београду, како би пружили подршку председнику Србије Александру Вучићу на великом скупу заказаном за суботу.

Млади из Новог Сада су се одлучили на овај корак по угледу на Србе са Косова и Метохије који су кренули пешице ка Београду. Један од студената Ђордје Радонић рекао је да желе да пруже подршку колегама студентима у борби да се што пре врате на факултете и редовном образовању, док за то још има времена.

„Атмосфера међу студентима је одлична и надам се да ће тако до краја овог пута и остати“, рекао је Радонић.

Студенте очекује пут од 90 километара, кренули су из кампуса, а прва станица су Сремски Карловци. Препознатљиви су на сваком кораку, изнад њихових глава вијоре се српске заставе, као и застава Српске Атине.

Извор: Танјуг

Related posts

Први крузер прошао кроз Ормуски мореуз од почетка рата са Ираном

Одликовање преживелој хероини из Јасеновца

Цене нафте пале 10 процената после отварања Ормуског мореуза за комерцијални саобраћај

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније