Звезда победила ОФК Београд за четвртфинале Купа Србије

МН Пресс

Фудбалери Црвене звезде пласирали су се у четвртфинале Купа Србије, пошто су у последњем мечу осмине финала савладали ОФК Београд резултатом 5:3.

Због казне, меч је одигран без навијача, а сем јаке кише, виђена је и ,,киша голова“.

Стрелци за Звезду били су Александар Катаи у 12. и 61, Мирко Иванић у 18, Андрија Максимовић у 34. и Немања Радоњић у 50. минуту, док су за ОФК Београд погађали Миљан Момчиловић у трећем и Саша Марковић у 29. и 35. минуту из пенала.

Звезда ће у четвртфиналу играти против Новог Пазара.

Извор: Танјуг

Related posts

Француска оборила 339 температурних рекорда у најтоплијем дану од 1947. године

Гуџић: Хашки трибунал одустао од случаја Рачак, али он остаје важан за косовске политичке елите

Оман успоставио привремени коридор кроз Ормуз

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније