Вучић наставља посету Јужнобанатском и Подунавском округу

Танјуг

Председник Србије Александар Вучић наставља посету Јужнобанатском и Подунавском округу.

Првог дана посете, Вучић је из Смедерева, још једном поручио да ћемо сачувати слободу, независност и сувереност Србије, Косово и Метохију као део Србије и да нећемо дати да се уништити Република Српска. Каже да ће, како ствари стоје – следеће суботе, за када је најављен велики протест у Београду, опозиција покушати нешто да уради насиљем и поручио да ће им „бити одсвиран крај“.

Председник Вучић ће у 9 часова обићи манастир Архангела Гаврила Пиносава у селу Кусадак у општини Смедеревска Паланка, саопштено је из службе за сарадњу с медијима председника Републике.

Потом је у 9.50 предвиђен обилазак пољопривредног газдинства “Ајвар Радић“ у Великој Плани.

Председник ће затим у 10.50 у Ковину обићи завршне радове на градском купалишту “Шљункара“ и разговорати са спортистима.

Председник Вучић ће у 11.50 у Центру за културу у Белој Цркви разговарати са грађанима.

Извор: РТС

Related posts

Бабиш у дводневној посети Србији, свечани дочек испред Палате „Србија“

Ракочевић: Џуфка је фалсификатор чије име не треба ни помињати, није добио никакав спор против СПЦ

Руски ваздушни удари на Одесу, оштећени објекти лучке инфраструктуре

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније