Вучић наставио посету Зајечарском и Борском округу

Танјуг

Председник Србије Александар Вучић наставио је данас обилазак Борског, Зајечарској и дела Браничевског округа разговором са грађанима у Крепољину код Жагубице.

Вучића је у Дому Културе у Крепољину дочекао велики број грађана, а разговору присуствују министарка привреде Адријана Месаровић и министар пољопривреде Александар Маритновић.

Како је најављено, у наставку посете Вучић ће обићи Бор и Злот, где је од 11.00 часова предвиђен обилазак домаћинства породице Тодоровић.

Након тога, Вучић ће се у Бору у 12.00 часова обратити грађанима у Спортском центру “Бобана Момчиловић Величковић“.

Вучић је у петак започео посету Зајечарском и Борском округу у Бољевцу, где је обишао дестилерију „Ртањска Ватра“ пољопривредног газдинства породице Видуловић, а затим се обратио грађанима у Зајечару.

Посету Зајечарском и Борском округу наставио је у суботу обиласком породичне фирме „Соко Скеле“ у Сокобањи, затим обиласком штандова и разговором са представницима удружења пољопривредних произвођача, ловаца и привредника у Књажевцу, као и са грађанима. Затим је у Неготину разговарао са грађанима у Дому културе, након чега је у селу Костол код Кладова обишао винарију „Гамановић“ и такође разговарао са мештанима. Обилазак је завршио посетом туристичком домаћинству „Зелени залив“ у Доњем Милановцу.

Извор: Танјуг

Related posts

Војска Србије ангажовала додатне капацитете за снабдевање Чачка водом

Италија наводи да кандидатура Ландија за позицију високог представника БиХ одражава снажну посвећеност Рима З. Балкану

МСП Ирана потврђује: Споразум са САД још није финализован

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније