Додик: Сарадња РС и Србије никад боља; Вучић: Градимо заједничку будућност, не рушећи никога

инстаграм

Централном церемонијом наставља се заједничко обележавање Сретења Србије и Републике Српске у Бањалуци. У Палати Републике одржан је тет-а-тет састанак председника Републике Српске и Србије – Милорада Додика и Александра Вучића – као и састанак двеју делегација. Председник РС је рекао да сарадња Српске и Србије никада није била боља. Председник Србије истакао је да Бањалука и Београд граде заједничку будућност, не ометајући и не рушећи никога.

Вучић: Република Српска увек може да рачуна на подршку Србије

Related posts

Трамп: Иран прави веома велике уступке, видећемо шта ће се догодити

Културно-уметнички програм “У сусрет Видовдану” сутра од 19 часова на Тргу браће Милић

Мацут са званичником УН: Србија цени улогу Унмика у заштити Срба, али има простора за активније деловање

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније