Облачно са кишом, температура до 11 степени

У Србији данас облачно, местимично слаба и краткотрајна киша, која ће се после подне још само на истоку Србије локално ледити на тлу, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.

Ветар слаб до умерен, у кошавском подручју ујутру и пре подне умерен и јак југоисточни, а на југу Баната и у доњем Подунављу и са ударима олујне јачине, у другом делу дана у постепеном слабљењу.

Најнижа температура од -3 до 3 степена, највиша дневна од 1 степен на истоку до 11 степени на западу Србије.

Извор: Танјуг

Related posts

Вучић: Ако затреба, молићу разговоре на свим нивоима у САД ради безбедности Срба на Косову и Метохији

Погођен танкер у Ормузу, избио пожар

Седница СО Грачаница: Одборници усвојили шестомесечни извештај о раду Општине

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније