Евролига: Кошаркаши Партизана вечерас гостују Виртусу

КК Партизан

Кошаркаши Партизана гостоваће вечерас од 20.30 часова екипи Виртуса у 25. колу Евролиге.

У првом овосезонском дуелу два клуба, који је одигран 23. октобра прошле године у Београду у оквиру петог кола Евролиге, Виртус је победио Партизан 70:69.

„Мотивација је увек иста и свака утакмица је за нас изузетно важна. Прва битна ствар јесте да је Виртус променио тренера пре неколико кола. Мењају ростер, али имају препознатљив стил Душка Ивановића а то је много агресивности, трчања и мењања одбране“, рекао је тренер Партизана Жељко Обрадовић уочи меча са Виртусом.

„Црно-бели“ ће бити ослабљени на утакмици са Виртусом, пошто са екипом у Болоњу због повреда нису отпутовали Вања Маринковић, Френк Ниликина и Митар Бошњаковић.

Партизан се налази на 11. месту на табели Евролиге са по 12 победа и пораза, док је Виртус на 16. позицији са скором 7/17.

Извор: Танјуг

Related posts

Студенти уметничких факултета отворили Летњу школу „СолидАртно“ заједничком изложбом плаката

Српска православна црква сутра прославља Петровдан

Млади кошаркаши Србије започели Европско првенство победом над Пољском

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније