Додик: Верујем у план за развој Србије

Танјуг

Председник Републике Српске Милорад Додик истакао је вечерас да верује у план за даљи развој Србије у годинама које долазе и с поносом дели визију чврстог, независног, економски снажног српског народа и препознаје у Покрету који настаје, јачање темеља који су за то неопходни.

,,Република Српска је увек уз Србију – воли је, подржава и жели је јединствену, снажну и развијену. Живела Србија! Живела Република Српска!“, написао је Додик на мрежи X.

На градском тргу у Јагодини вечерас је одржан велики скуп на којем је покренута иницијатива за оснивање великог народног покрета, који је иницирао председник Србије Александар Вучић, са идејом да се окупе ,,све патриотске снаге које желе стабилну, јаку и просперитетну Србију“.

Извор: Танјуг

Related posts

Јевтић: У недељу је за Србе на Косову референдум – бира се између прогона и опстанка

Патријарх благословио вернике који чекају на поклоњење Појасу Пресвете Богородице

Петковић интерно расељеним лицима: Глас за Српску листу је глас за опстанак Срба на КиМ

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније