Путеви Србије: Опрез због појачаног интензитета саобраћаја

Јужне вести

 ЈП „Путеви Србије“ апеловало је данас на све возаче и учеснике у саобраћају да буду пажљиви услед појачаног интензитета саобраћаја који се очекује данас у вечерњим сатима и сутра након завршених божићних и новогодишњих празника.

На возаче се у саопштењу апелује да посебно обрате пажњу и држе безбедно одстојање, поштују ограничење брзине и вожњу прилагоде условима на путу, не возе под дејством алкохола, како не би угрозили своју и безбедност свих осталих учесника у саобраћају.

Извор: Танјуг

Related posts

Феликс Оже-Алијасим противник Новаку Ђоковићу у четвртфиналу Вимблдона

Патријарх Порфирије и пастор Бернс стигли у Пећку патријаршију: Из древног седишта српских патријараха призивамо благослов Божји на све људе добре воље

Хуманитарни тренинг за Филипа Томића окупио бројне грађане Лепосавића

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније