Ранилуг: Велико интересовање мештана за филм ,, Што се боре мисли моје“, Милорада Милинковића

РТВ Пулс

У препуној сали Дома културе у Ранилугу , одржана је пројекција узбудљивог историјског и политичког трилера ,,Што се боре мисли моје” редитеља Милорада Милинковића, којој је присуствовао и потписник режије.

За разлику од Милинковићевих претходних остварења као сто су „Мртав ладан“ или „Потера за срећом“ у којима има доста хумора, ово је историјски филм који говори о убиству кнеза Михаила Обреновића, као и о догађајима који су непосредно претходили самом трагичном чину.

РТВ Пулс

„Сада у суботу креће серија на РТС-у ,,Што се боре мисли моје” седам епизода серије. Има доста сличности када је у питању позадина убиства Михаила Обреновића и убиства премијера Зорана Ђинђића. Налогодавци убиства у оба случаја још увек нису познати“, рекао је за РТВ ПУЛС редитељ Милинковић.

Иначе, филмје приказан је у оквиру „Косово и Метохија међународног филмског фестивала„ који се завршава данас.

Извор: РТВ Пулс

Related posts

Регионални иновациони центар Зубин Поток јача своје присуство у регионалном иновационом екосистему

Канцеларија за КиМ: На кући породице Јовановић у селу Могила исписани графити УЧК

Министарство културе откупило уметничко дело „Стражар који се одмара“ Паје Јовановића

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније