Пронађено тело дванаесте жртве илегалног преласка Дрине

Танјуг

У наставку потраге за мигрантима који су нестали у Дрини после превртања чамца током илегалног преласка у Републику Српску на локацији Тегаре у општини Братунац пронађено још једно тело утопљеника, дванаесте жртве.

Тело још једне жртве неуспелог илегалног преласка у Републику Српску пронађено је на локацији Тегаре у општини Братунац.

Пронађени утопљеник је 12 жртва из групе миграната чији се чамац преврнуо током покушаја преласка реке.

Чамац са мигрантима, који су из Србије покушали да пређу Дрину код Љубовије, преврнуо се у ноћи између среде и четвртка.

Извор: РТС

Related posts

Новоизабране судије положиле заклетву у Скупштини Србије

Канцеларија за КиМ: Насилно рушење викендица на језеру Газиводе нови је акт безакоња и терора Аљбина Куртија

Вучић са Анке Конрад: Снажна посвећеност даљем јачању сарадње са Немачком

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније