Захарова: Кијев појачава своју терористичку активност

РИА

Портпаролка руског Министарства спољних послова Марија Захарова оптужила је данас Украјину да наставља да спроводи терористичке активности.

Она је рекла да Русија намерава да настави да покреће тему „варварских акција режима председника Украјине Володимира Зеленског“ и његових спонзора у УН и другим мултилатералним платформама.

Према њеним речима, Москва је више пута скретала пажњу међународне заједнице на релевантне чињенице, пренела је агенција РИА Новости.

„Кијев наставља да појачава своју терористичку активност, што потврђују недавни догађаји: поново су извршени напади на цивилне циљеве и цивиле на руској територији, што је резултирало људским жртвама“, рекла је она.

Извор: Танјуг

Related posts

Обавештајне службе САД упозоравају да Нетанјаху може да поткопа споразум

Светиња између неба и земље – испосница Светог Петра Коришког

У башти ДК „Трепча“ у Звечану отворена прва самостална изложба академског сликара Марка Илића

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније