Пребачено тело Хајризија из Београда у Приштину

Танјуг

Ковчег са телом Фатона Хајризија, настрадалог у сукобу са органима реда у околини Лознице, због убиства и рањавања полицајаца, пребачено је ноћас из Београда у Приштину, и предато Институту за судску медицину.

Информацију је потврдио Аријанит Коци, адвокат породице Хајризи, саопштивши претходно да су анализе потврдиле да се ради о телу Фатона Хајризија.

“Биће додатних испитивања, то је у надлежности тужиоца, верујем да ће до понедељка или уторка све бити завршено. Све документе које сам имао предао сам тужилаштву и полицији”, рекао је Коци медијима на албанском чији су новинари на Мердару чекали да стигне возило са ковчегом из Београда.

Претходно је у Приштини саопштено да је Окружно тужилаштво у Београду дало дозволу за преизимање тела Фатона Хајризија.

Извор: РТС

Related posts

Упис у средње школе и ове године електронским путем преко портала Моја средња школа

Трифуновић: Срби на Косову изложени дискриминацији, застрашивању и притисцима

Обележена 27. годишњица Битке на Кошарама – комеморативни скупови у Београду и Нишу

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније