Вучић са Ли Мингом о економској сарадњи и геополитичкој ситуацији

Инстаграм/будућностсрбијеав

Председник Србије Александар Вучић на радном ручку са амбасадором Народне Републике Кине Ли Мингом разговарао је о билатералним односима Србије и Кине, економској сарадњи и геополитичким приликама у свету.

„У Србији је обичај да се уз богату трпезу са пријатељима разговара о плановима за будућност, а ја сам данас са амбасадором Ли Мингом размотрио билатералне односе Србије и Кине, нашу економску сарадњу и геополитичке прилике у свету“, написао је Вучић на инстаграм налогу будућностсрбијеав.

Председник је додао да Србију чека много рада, али да ће зато резултат за грађане бити одличан.

„Поносан сам на челично пријатељство са Кином и планове за јачање нашег партнерства“, нагласио је Вучић.

Извор: Танјуг

Related posts

Обавештајне службе САД упозоравају да Нетанјаху може да поткопа споразум

Светиња између неба и земље – испосница Светог Петра Коришког

У башти ДК „Трепча“ у Звечану отворена прва самостална изложба академског сликара Марка Илића

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније