МУП апелује на возаче: Возите одговорно, ваша безбедност је најважнија

МУП Србије апелује на возаче да буду стрпљиви и одговорни, јер је безбедност у саобраћају најважнија, истичући да су у одређеним периодима дана гужве на путевима неминовне због великог броја возила.

Од почетка летње туристичке сезоне, кроз Републику Србију је транзитирало више од два милиона возила за свега 30 дана, наводи МУП у видео објави на Инстаграму.

МУП апелује на грађане да не надокнађују време проведено на граничном прелазу или наплатној станици пребрзом вожњом, непрописним претицањем и вожњом зауставном траком.

„Не угрожавајте себе и своју породицу неодговорним понашањем и кршењем прописа. Један тренутак непажње може променити све – возите одговорно! Ваша безбедност је најважнија!“, истиче МУП.

Извор: Танјуг

Related posts

Почео главни програм скупа „Србија једна породица“ испред Дома Народне Скупштине у Београду – поруке слоге, јединства и заједничких циљева

Вучић објавио снимак највеће српске заставе: Хвала Србијо

Симић: И данас било провоцирања Срба са Косова који су путовали аутобусима у Београд; Слика јединства из Београда огрејаће срца свих Срба са Косова

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније