Skinuta Albanska zastava sa vrha Golem Korab i postavljena zastava RSM

Instagram / mk.pirej

Застава Северне Македоније враћена је на врх Голем Кораб, након што је скинута а постављена застава Албаније.

Како преноси портал скопског Курира, албански планинар из албанског града Пешкопеје Изет Шулку и његово друштво су протеклог викенда скинули македонску заставу на Корабу и окачили заставу Албаније.

„Албанска застава је уклоњена, а македонска враћена“, пише портал.

Врх Голем Кораб (албански: Маја е Корабит) је на надморској висини од 2764 м и највиши је на планини Кораб и уједно највиши врх Републике Северне Македоније и Републике Албаније.

Извор: Танјуг

Related posts

Народни посланици гласају о 32 тачке, одлучује се и о сету правосудних закона

IRGC: Транзит кроз Ормуски мореуз могућ само уз координацију са Ираном

У нападу руског дрона на бензинску пумпу у Суми четворо повређено

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније