Звечан од јуче без струје због квара, екипе Електросевера на терену

Радио Митровица север

Шири центар Звечана од јуче је без електричне енергије због квара на електромрежи.

Према речима координатора диспечерске службе Електросевер Зорана Обрадовића, екипе са мерним возилом су на терену од раних јутарњих сати и очекује се да ће у току дана квар бити отклоњен.

Обрадовић није могао да прецизира у ком термину би домаћинства у Звечану могла да очекују успостављање напона.

Извор: Радио Митровица север

Related posts

Скупштина завршила расправу, сутра гласање о свим тачкама дневног реда

Четворица младића приведена због покушаја осликавања мурала у Северној Митровици

Бајатовић: Продужен уговор са Русијом о снабдевању гасом за три месеца

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније