Стокхолм: Амбасада Израела затворена због пуцњаве

ЕПА

Израелска амбасада у Стокхолму затворена је након пуцњаве у близини амбасаде рано јутрос, јавили су локални медији.

Представник шведске полиције Пер Фахлстром изјавио је за лист Екпресен да је полицијска патрола чула пуцње у близини амбасаде Израела, за које је посумњала да су из ватреног оружја.

Покренута је прелиминарна истрага, а Фахлстром је рекао медијима да је неколико особа приведено, не износећи подробније детаље, преноси Тајмс оф Израел.

Фахлстром није коментарисао да ли је амбасада била мета пуцњаве.

Подручје је ограђено нешто после 2 сата иза поноћи, а у извештају полиције објављеном у 6.30 наведено је да је истрага показала да је у том подручју било пуцњаве из ватреног оружја.

Израелско министарство спољних послова још није издало саопштење поводом овог догађаја.

Извор: Танјуг

Related posts

Избори у Мађарској: ТИСА освојила нове мандате након пребројавања гласова

Проширен списак клиника за ВТО о трошку државе – на листи 25 установа, а ко има право на поступак

Полумаратон и штафетни полумаратон почели данас у 9 часова, старт на Тргу републике у Београду

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније