Грачаница: Дијагностички центар опремљен новим ултразвучним апаратом

Општина Грачаница

Општина Грачаница донирала је Дијагностичком центру у Грачаници савремени ултразвучни апарат са две сонде, који ће унапредити свакодневне прегледе, дијагностиковање и лечење пацијената у овој здравственој установи.

Председница општине Грачаница проф. др Љиљана Шубарић  овај вредни апарат уручила је запосленима у Дијагностичком центру у Грачаници  након чега је у изјави за општинску информативну службу казала да је донација доказ да је за општину Грачаница здравље грађана на првом месту, те да ће наставити са улагањима у здравствену заштиту.

„Општина Грачаница наставља да улаже у опремање и осавремењавање здравствених установа. Један од најважнијих приоритета општинског руководства је квалитет здравствених услуга нашим суграђанима“, казала је Шубарић.

Набавку ултразвучног апарата обезбедило је општинско одељење за здравство и социјалну заштиту.

Извор: РТВ Грачаница

Related posts

Број погинулих у земљотресима у Венецуели порастао на 188, скоро 40.000 нестало; Амбасада Србије: Нема повређених српских држављана

Отворена завршна изложба студената Факултета уметности у  Косовској Митровици

Европа се „топи“ под историјским врућинама – црвена упозорења на снази, расте број жртава у Француској

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније