Петковић: Зна се ко је огрезао у злочинима над Србима, а ко је за мир

Танјуг

Директор Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић поручио је данас супругу председнице привремених приштинских институција Приндону Садриуу који је на платформи X изнео оптужбе на рачун председника Србије Александра Вучића, да се зна ко је огразао у злочинима над Србима, а ко се бори за очување мира.

Петковић је на истој друштвеној мрежи нагласио да је „неко своју каријеру покушавао да гради прво кроз женину кецељу, а сада и преко председника Србије“.

„Они у Приштини треба да гледају изјаве председника Србије Александра Вучића јер могу много да науче! Зна се ко је огрезао у злочинима над Србима, а ко се бори за очување мира“, написао је Петковић.

Садриу је претходно Вучића назвао „неписменим шефом државе“ и „некадашњим пропагандним оруђем за кољаче Балкана“ и изнео тврдњу да је он „подсетник на опасности манипулације и незнања у руковођењу“.

Извор: Танјуг

Related posts

Мацут : Македонци и Срби 80 година граде заједништво у Србији

Задушнице обележене на гробљима у Ораховцу и Призрену

Вучић: Преговарамо са Кинезима о великој инвестицији; избори ће бити ове године

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније