ЈУТА: Сутра обустава на прелазима Северна Македонија-Грчка од 5 до 9 сати, пропуштање возила на 10 минута

Б92

Национална алијанса туристичких агенција ЈУТА објавила је да ће сутра бити обустављен рад на граничним прелазима између Северне Македоније и Грчке у периоду од 5.00 до 9.00 часова по српском времену, односно од 6.00 до 10.00 часова по локалном времену у Грчкој, а путничка возила биће пропуштана на сваких десет минута.

Обустава рада односи се на царинске службе на копненим граничним прелазима Евзони (Богородица), Дојрани (Дојран) и Ники (Меџитлија), наведено је у саопштењу.

Према доступним информацијама путничка возила ће бити пропуштана на сваких десет минута, док ће теретни саобраћај бити потпуно обустављен у оба смера.

ЈУТА препоручује путницима да планирају путовање уз могућност дужег задржавања на граничним прелазима током преподневних часова, као и да прате информације надлежних институција и стање на граничним прелазима.

Извор: Танјуг

Related posts

Петковић: Нова Куртијева репресија на делу, полиција претресала колица са бебама

Патријарх Порфирије служио литургију на слави манастира Ковиљ

Српски веслачи Рајковић и Остојић освојили бронзану медаљу на СП за млађе сениоре

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније