Високи званичници напустили Швајцарску, технички тимови преузели преговоре

РТС

Високи званичници Пакистана и Ирана напустили су Швајцарску, док технички тимови преузимају преговоре како би постигли коначни споразум, наводе ирански медији и дипломати упознатом са разговорима, преноси Си-Ен-Ен.

Неименовни дипломата рекао је за Си-Ен-Ен да је спровођење меморандума о разумевању потписаног између Техерана и Вашингтона враћено на прави пут и да је Ормуски мореуз отворен.

Још није јасно који чланови америчког тима остају у Швајцарској.

Извор: РТС

Related posts

Хитно упозорење РХМЗ-а за подручје јужног Баната на интензивне пљускове и грмљавину

Цвијановић након састанка са Нетанјахуом: Политичко разумевање на високом нивоу

Косовска полиција упозорава на лажне СМС поруке

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније