Пезешкијан америчком народу: САД ушле у агресију под утицајем Израела

Танјуг

Ирански председник Масуд Пезешкијан у писму упућеном америчком народу поручио је да његова земља не гаји непријатељство према обичним Американцима, извештава Прес ТВ.

У свом писму каже да приказивање Ирана као претње „није у складу ни са историјском стварношћу ни са данашњим видљивим чињеницама“

„Којим интересима америчког народа заиста служи овај рат?“ Зар није такође случај да је Америка ушла у ову агресију као заступник Израела, под утицајем и манипулацијом тог режима?“, навео је, између осталог, Пезешкијан.

Извор: РТС

Related posts

Сунчано и топло, температура до 36 степени

Билборд са поруком „Видовдан 2026” постављен у Грачаници

Европски савет продужио економске санкције Русији за годину дана

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније