У ваздушном нападу на Израел најмање деветоро погинулих

Танјуг

У удару иранске балистичке ракете на град Беит Шемеш погинуло је најмање девет особа, а 23 је повређено, саопштила је служба хитне помоћи Маген Давид Адом (МДА).

У саопштењу се наводи да је међу повређенима у ракетном удару у граду, који се налази око 30 километара западно од Јерусалима, двоје у тешком стању, преноси Тајмс оф Израел.

Служба хитне помоћи је саопштила да су 23 повређене особе превезене у болнице, као и да је међу тешко повређенима и десетогодишња девојчица.

Израелска војска је саопштила да је на лице места послала снаге за претрагу и спасавање, као и медицинске раднике, заједно са хеликоптером који ће помоћи у евакуацији повређених. Иранска ракета је погодила стамбено насеље у граду.

Извор: РТС

Related posts

Квар на пумпној станици: Болница у Северној Митровици без воде

Ђоковић задржао пето место на АТП листи, Синер убедљиво први

У Бањалуци почела комеморативна академија поводом акције „Олуја“

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније