Попевић: Здравствено стање Дачића стабилно, спроводи се допунска дијагностика

Танјуг, видео скриншот

Здравствено стање Ивица Дачића, потпредседника Владе Србије, министра унутрашњих послова и председника Социјалистичке партије Србије, непромењено је и за сада је стабилно, изјавио је помоћник директора Kлинике за пулмологију Спасоје Попевић и нагласио да се спроводе допунски дијагностички тестови.

Попевић је у изјави новинарима испред Клинике за пулмологију, где је Дачић пре два дана хоспитализован са тешком упалом плућа, навео да је „то све што може да у овом тренутку каже јавности“.

Повевић је рекао да ће о новим информацијама о Дачићевом здравственом стању медији и јавност бити благовремено обавештени.

Министар унутрашњих послова и председник СПС-а Ивица Дачић у среду је хитно хоспитализован у Клиници за пулмологију Универзитетског Клиничког центра Србије.

Министра Дачића јуче, пре одласка у Казахстан, посетио и председник Србије Александар Вучић.

Извор: РТС

Related posts

Медитеранске игре: Анђелија и Алекса најбољи микс тим Средоземља

Број погинулих у бродолому код северне обале Кипра најмање 7, нестале 23 особе

Одбојкашице Србије освојиле бронзану медаљу на Медитеранским играма

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније