ЈКСП „Звечан“ обрадовао малишане на педијатријском одељењу КБЦ „Косовска Митровица“

Ненад Радовановић, директор ЈКСП „Звечан“ обишао је педијатријско одељење у КБЦ-у „Косовска Митровица“ и деци која бораве на одељењу поделио новогодишње пакетиће, дар овог предузећа.

„Данас смо, са пуно љубави и топлине у срцу, организовали акцију обиласка малишана на педијатријском одељењу. Поводом православне Нове године, поделили смо им поклоне и покушали да им бар на тренутак измамимо осмехе, олакшамо боравак у болници и подсетимо их да нису сами“, рекао је Радовановић.

Додао је да су дечји осмеси, искрена радост и загрљаји највећа награда свима.

„Још једном су нас подсетили колико мало пажње може значити много“, рекао је Радовановић.

Нагласио је да посебна захвалност припада Горану Влашковићу, који је својим учешћем, добротом и подршком ову акцију учинио још лепшом и значајнијом.

„Надамо се да смо малишанима унели трачак празничне чаролије и снаге за бржи опоравак, а ми настављамо даље — вођени срцем и жељом да чинимо добро“, поручио је Радовановић.

Извор: ТВ Мост

Related posts

Треће Видовданско казивање поезије: Стихови посвећени отаџбини, вери, љубави и човеку

СЗО: Више од 1.300 људи умрло током топлотног таласа који је погодио Европу

Лазић: Приведене особе пуштене из притвора, против њих се воде прекршајни поступци

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније